Українсько – литовський економічний форум

Дата: 06.11.2015 10:22

2-3 грудня 2015 року відбудеться візит Президента України П. Порошенка до Литовської Республіки, в рамках якого заплановано проведення українсько – литовського економічного форуму. У форумі візьмуть участь президенти України і Литви, представники урядів, біснес – асоціацій, експерти – економісти, бізнес – кола обох країн.

Учасники форуму матимуть змогу обговорити стан українсько – литовського торговельно – економічного та інвестиційного співробітництва, аналіз проблемних питань, переваг та недоліків ведення бізнесу на ринках України та Литви, перспективні взаємовигідні форми подальшої спільної роботи, у тому числі створення спільних підприємств, роботу у вільних економічних зонах та індустріальних парках, тощо.

Крім того, в рамках форуму будуть проведенні такі тематичні секції:

• Співпраця України та Литви в рамках ЄС і програми Східного партнерства;
  • Екологія та енергетика;
  • Машинобудування.

З метою підвищення експортного потенціалу Вінницької області і розширення зовнішніх ринків збуту товарів вітчизняних товаровиробників, просимо проінформувати підприємства та потенційних учасників форуму, щодо візиту у складі делегації УСПП, яка відвідає вищезазначений захід, в разі зацікавленості та за більш детальною інформацією варто звернутись: тел. (044) 536 96 42, т.факс (044) 2782981, e-mail: ved3@uspp.org.ua контактна особа - Куцева Світлана Генналіївна.

Додаток: Зразок анкети