Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом

Дата: 29.05.2017 16:52

Асоціація «Укрлегпром» спільно з Українським Союзом промисловців та підприємців за підтримки Кабінету Міністрів України запрошують взяти участь зацікавлених осіб у галузевому форумі: «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом», який відбудеться 8 червня 2017 року у м. Чернігів, у приміщенні обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7) (програма форуму додається).

Під час форуму відбудеться обговорення актуальних питань та бізнес-ініціатив щодо відкриття нових можливостей розвитку легкої промисловості, модернізації існуючого виробничого потенціалу, створення робочих місць, підготовки кадрів, розвитку економіки регіонів.

Реєстрація учасників Форуму (ПІБ, підприємство, посада, контактний телефон) проводиться до 2 червня 2017 року за тел.: (044)528-14-24 або на e-mail:

ukrlegprom@ ukrlegprom.org.ua, ukrlegprom@nbi.com.ua.

Додаток: програма на 1 аркуші.