ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Управління соціального захисту населення надає роз’яснення Кабінету Міністрів України, щодо змін у призначенні субсидії, які діють з травня 2018 року

Дата: 19.10.2018 14:50
Кількість переглядів: 129

Чи можна призначити субсидію на понаднормову площу особі, яка отримує пенсію за вислугою років або військову пенсію?
Пунктом 5 Положення визначено, що громадяни, які отримують пенсію за віком, належать до непрацездатних непрацюючих осіб, які проживають самі і яким житлову субсидію може бути призначено на понаднормову площу житла.
Громадяни, які отримують пенсію за вислугою років або пенсію військовослужбовців, досягли пенсійного віку, встановленого законом для цих категорій осіб, і тому призначені їм пенсії є пенсійними виплатами за віком.
За договором оренди у житловому приміщенні проживають жінка, яка перебуває у шлюбі, та її дитина. При призначенні субсидії чи необхідно враховувати доходи чоловіка, який за договором оренди з родиною не проживає, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов?
У наведеному прикладі чоловік є членом сім’ї. Відомості про нього мають бути внесені до Декларації і будуть враховані під час призначення субсидії.
В складі сім’ї неповнолітня дитина. З батьком дитини мати не проживає, шлюб розірвано та батько не зареєстрований в домогосподарстві. Чи вносити дані батька дитини в розділ ІІ декларації про доходи і витрати осіб які звернулися за призначенням житлової субсидії?
У наведеному випадку з метою призначення субсидії батько не вважається членом сім’ї. Відомості про нього не вносяться до Декларації і не враховуються під час призначення субсидії.
Чи враховується в сукупний дохід батьків стипендія дитини віком від 18 до 23 років у разі коли вона навчається за денною формою навчання і її місце реєстрації відмінне від місця реєстрації її батьків ?
Оскільки особа повнолітня, вона з метою призначення субсидії не розглядається як член сім’ї батьків.
Чи враховується в сукупний дохід батьків стипендія дитини віком від 18 до 23 років у разі коли вона навчається за денною формою навчання і її місце реєстрації відмінне від місця реєстрації її батьків ?
Оскільки особа повнолітня, вона з метою призначення субсидії не розглядається як член сім’ї батьків.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь