Урочистості до Дня працівників освіти

Дата: 30.09.2016 13:02

30.09.2016р. в залі засідань Тульчинської районної ради відбулися урочистості до Дня працівників освіти.
З вітальним словом до освітян району звернувся голова Тульчинської районної ради Авраменко О.П. , який виразив слова подяки учителям, викладачам за їх нелегку працю. Привітав усіх педагогів з професійним святом начальник відділу освіти Тульчинської районної державної адміністрації Митрицан М.М. Він побажав педагогам терпіння, мудрості та вдячних учнів.
Відповідно до Розпорядження Тульчинської районної державної адміністрації №300 від 26.09.2016 року кращих освітян району нагородили Почесними грамотами Тульчинської районної державної адміністрації та районної ради з наданням нецільової матеріальної допомоги з нагоди Дня працівників освіти.
Музичні вітання для усіх присутніх прозвучали від учасників творчого колективу «Кобза» Тульчинського училища культури та мистецтв.
Шановні учителі! Нехай у ваших оселях завжди буде злагода і достаток, у серцях – любов, у помислах – мудрість, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.