Урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України

Дата: 27.06.2019 15:28

27 червня 2019 року у залі засідань районної державної адміністрації та районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України, за участі голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників підприємств, установ, організацій району, громадських формувань, районних ЗМІ.
Керівники району та міста привітали присутніх з важливим державним святом та вручили Почесні грамоти, квіти та грошові винагороди.
Для учасників заходу була представлена концертна програма «Основа життя – мій закон головний» з тематичними вокальними та танцювальними номерами у виконанні творчих колективів Тульчинського районного будинку культури та юних талановитих виконавців ансамблів «Домісолька», «Росинка», «Сузір’я» та інших.
Присутні в залі оплесками щиро та сердечно дякували учасникам концертної програми.