Урочистості з нагоди 71-річниці визволення Тульчина

Дата: 13.03.2015 14:41

12 березня 2015 року в м. Тульчині відбулися урочисті заходи з нагоди 71-річниці визволення Тульчина і району від фашистських загарбників. Захід пройшов у Тульчинському РБК за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, міського голови Валерія Весняного, ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників державних установ, підприємств і організацій міста, в т.ч. делегацій з навчальних закладів, журналістів районних засобів масової інформації, широкої громадськості.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова В.Весняний, який подякував ветеранам війни за ратні та трудові подвиги, закликав молодь брати приклад з героїчного старшого покоління. Далі група ветеранів Великої Вітчизняної війни були нагороджені почесними грамотами міської ради, відбулося покладання корзини квітів до меморіалу Слави. Спогадами про буремні роки Великої Вітчизняної поділилася голова міської ветеранської організацій Антоніна Бабич.

Тематичний концерт тульчинцям запропонували митці Вінницької обласної філармонії.