Урочистості з нагоди 74-ї річниці визволення Тульчинщини

Дата: 14.03.2018 15:38

14 березня 2018 року в м. Тульчині відбулися урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці визволення Тульчинщини від нацистських загарбників. Захід пройшов у Тульчинській ДМШ за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, ветеранів війни і праці, громадських активістів, представників державних установ і організацій міста, в т.ч. делегацій з навчальних закладів, журналістів районних засобів масової інформації, широкої громадськості.
Прозвучав Державний Гімн України. З вітальними словами до присутніх звернулися В.Глізнєцов, Н.Григорьєва, В.Весняний, які нагородили групу ветеранів війни почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради з наданням нецільової матеріальної допомоги. З причини поважного віку переважна більшість наших визволителів отримали нагороди за місцем проживання. Була оголошена хвилина скорботного мовчання в пам’ять про загиблих визволителів нашого краю в роки Другої світової війни та полеглих захисників незалежної України в зоні проведення АТО. Далі відбулося покладання корзин квітів до меморіалу Слави, Пам’ятної стели Героям Небесної Сотні та загиблим землякам-вінничанам під час проведення АТО, пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни.
Гарний тематичний концерт тульчинцям запропонували митці Тульчинського РБК.