Урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення Тульчинщини і Дня українського добровольця

Дата: 14.03.2019 14:38

14 березня 2019 року в м. Тульчині відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Тульчинщини від нацистських загарбників і Дня українського добровольця. Захід пройшов на території Меморіалу Слави за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керуючого справами апарату районної ради Віталія Вільчинського, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, ветеранів війни і праці, учасників АТО (ООС), добровольців, громадських активістів, представників державних установ і організацій міста, в т.ч. делегацій з навчальних закладів, журналістів районних засобів масової інформації, широкої громадськості.

Прозвучав Державний Гімн України. Тематичні художні номери виконали митці Тульчинського РБК. Була оголошена хвилина скорботного мовчання в пам’ять про загиблих визволителів нашого краю в роки Другої світової війни та полеглих захисників незалежної України в зоні проведення АТО (ООС). О.Боровський вручив почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, квіти нашим землякам – добровольцям, які, починаючи з 2014 року, захищають східні рубежі України від сепаратистів і російських загарбників. Далі відбулося покладання корзин квітів до Меморіалу Слави, Пам’ятної стели Героям Небесної Сотні та загиблим землякам-вінничанам під час проведення АТО (ООС), пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни.