Уряд розпочав капітальний ремонт країни

Дата: 24.02.2017 11:56

Модернізація інфраструктури стала одним з пріоритетів уряду. У рамках реалізації масштабної програми відновлення і ремонту українських доріг в 2016 році було відремонтовано у 4 рази більше дорожнього покриття, ніж у 2015 році (949,7 км), ліквідовано у 1,5 рази більше ямковості (9,115 млн. кв. м). Уряд заклав основу для сталого фінансування дорожньої галузі – завдяки ухваленому парламентом урядовому законопроекту з наступного року запрацює Дорожній фонд.
Зроблені перші кроки з модернізації української залізниці. Зокрема, в 2016 р придбано 1020 вантажних вагонів (у 2015 р. - 26 вагонів), відремонтовано більше 30 тис. вантажних вагонів, забезпечено капітальний ремонт 62 локомотивів (вдвічі більше, ніж 2015 р), модернізовано 213,6 км колії (в 4,5 рази більше ніж у 2015 р.). Як наслідок, «УЗ» отримала прибуток – 303 млн грн (у 2015 р. – збиток у сумі 683 млн. грн) і сплатила до бюджету 15 млрд грн податків та зборів. Розпочато відродження мережі локальних аеропортів.