Ускладнення погодних умов на території області 21 квітня 2017 року

Дата: 21.04.2017 11:15

Згідно з повідомленням ДСНС України щодо ускладнення погодних умов на території області 21 квітня 2017 року (сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покрову, посилення вітру 15-20 м/с ) та на виконання Протоколу № 10 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ( оперативний штаб) сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації попереджує про ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та об’єктах життєзабезпечення.

З метою організації своєчасної підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації спеціалізованим службам цивільного захисту району невідкладно організувати моніторинг можливого впливу несприятливих погодних умов на функціонування потенційно-небезпечних об’єктів, об’єктів енергетики, зв’язку, транспортної інфраструктури та систем життєзабезпечення населення та бути готовими до дій за призначенням.