Увага, оголошується конкурс на посади

Дата: 29.07.2016 14:21

Відділ культури і туризму Тульчинської районної державної адміністрації з 29 липня 2016 року оголошує конкурс на посаду:
- директора Тульчинської централізованої бібліотечної системи Тульчинського району Вінницької області;
- директора Тульчинського краєзнавчого музею Тульчинського району Вінницької області;
- директора Тульчинського районного будинку культури Тульчинського району Вінницької області;
- директора Кирнасівського міського будинку культури № 1 Тульчинського району Вінницької області;
- директора Кирнасівського міського будинку культури № 2 Тульчинського району Вінницької області.
Згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року № 955-VІІІ, претенденти подають на розгляд конкурсної комісії перспективні плани розвитку закладів культури на 1 та 5 років та проводять відкриту публічну презентацію.
Основні вимоги до претендентів: громадянство України; володіння державною мовою; вища фахова освіта; стаж роботи не менше трьох років у сфері культури; ділові та моральні якості, освітній та професійний рівень, що дозволять виконувати відповідні професійні обов’язки.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації такі документи: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографію; копію документу, що посвідчує особу; копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи (довільної форми) та мотиваційний лист (довільної форми).
Особи можуть подавати інші документи, які на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.
Термін подання документів для участі в конкурсному відборі не більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи надсилаються на поштову та електрону адреси відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації: 23600, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 62, відділ культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації, tulchculture@gmail.com.
Додаткові відомості про умови конкурсного відбору можна отримати за тел.. 2-32-39.