Увага ! Семінар-нарада з питань праці

Дата: 18.09.2018 15:40

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 21 вересня 2018 року о 10.00 в залі засідань Тульчинської районної ради та районної державної адміністрації за участю посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області відбудеться семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
До участі у семінар - нараді запрошуються керівники, фахівці охорони праці, бухгалтерських та кадрових служб підприємств, установ, організацій району, фізичні особи – підприємці.