УВАГА! Шахраї, від імені керівництва Вінницької облдержадміністрації, збирають гроші для АТОвців, дітей та інвалідів

Дата: 01.08.2017 16:50

На Вінниччині знову почастішали випадки, коли шахраї, від імені керівників обласної державної адміністрації, вимагають гроші від представників бізнесових кіл нібито на термінову допомогу для учасників АТО, соціальні потреби дітей та інвалідів, або вирішення інших фінансових проблем.

У зв’язку з цим, голова облдержадміністрації Валерій Коровій наголошує, що ні він, ні його заступники, ні керівники структурних підрозділів ОДА з подібними проханнями не звертались і не звертатимуться до громадян краю.

У випадку виникнення подібних ситуацій прохання повідомити правоохоронні органи та безпосередньо довести до відома керівництва області.