УВАГА! Шахраї збирають гроші від імені керівництва Вінницької облдержадміністрації

Дата: 02.10.2019 09:38

На Вінниччині знову з’явилися випадки, коли шахраї від імені керівників обласної державної адміністрації вимагають гроші від представників агропромислових формувань, бізнесових кіл, нібито на термінову допомогу для учасників АТО/ООС, соціальні потреби дітей та людей з інвалідністю або вирішення інших фінансових проблем.

У зв’язку із цим, голова облдержадміністрації Владислав Скальський наголошує, що ні він, ні його заступники, ні керівники структурних підрозділів ОДА з подібними проханнями не звертались і не звертатимуться до громадян краю.

У випадку виникнення подібних ситуацій, прохання повідомити правоохоронні органи та безпосередньо довести до відома керівництва області.