Увага – шахраї !!! Щодо попередження шахрайських дій

Дата: 04.05.2017 11:39

Тульчинське відділення Немирівської об»єднаної податкової інспекції інформує про те, що на території тульчинщини поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби України.

Так, невідомі особи пропонують за винагороду посприяти у вирішенні питання стосовно перевірок суб»єктів господарювання або з проханням надати „матеріальну допомогу” в зв’язку із перевіркою інспекції, здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються керівником або працівниками Тульчинського відділення .

У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби України, просимо суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на телефон „довіри” ((0432) 660205) управління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.