Увага: запроваджено новий порядок фінансування страхових виплат від Фонду соціального страхування України!

Дата: 14.09.2018 15:17

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що з 1 жовтня 2018 року вводиться в дію постанова Фонду соціального страхування України ( далі – Фонду) від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі – Порядок).
Новий Порядок встановлює механізм взаємодії робочих органів виконавчої дирекції Фонду із роботодавцями для забезпечення застрахованих осіб належними та своєчасними виплатами їм матеріального забезпечення, передбаченого Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV.
Порядок вводить у дію нову форму заяви-розрахунку та запроваджує систему оперативного інформування роботодавцями про проведення виплат застрахованим особам шляхом надання до робочих органів Фонду повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.