В громадах Тульчинського району активно оговорюють План перспективного розвитку на 2019 – 2021 роки

Дата: 17.01.2019 09:05

16 січня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Кинашівської сільської ради, на якому серед інших питань обговорювалося питання Плану перспективного розвитку громади на наступні три роки.
В засіданні виконавчого комітету взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда.
Сільський голова Оксана Баленко озвучила перелік об’єктів, які першочергово потребують вирішення в 2019 – 2021 роках, а саме:
  • реконструкція вуличного освітлення в селах Кинашів, Мазурівка, Нестерварка (11 вулиць);
  • Реконструкція тротуарного покриття по вул.. Першотравнева с. Кинашів;
  • Будівництво артезіанської свердловини (с.Мазурівка);
  • Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул.. Сонячна в с. Нестерварка;
  • Очистка від мулових наносів ділянки річки Тульчинка в межах села Мазурівка та струмка без назви в межах села Нестерварка;
  • Реконструкція тротуарного покриття та пішохідної зони по вул. Леонтовича в с. Нестерварка;
  • Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.. Прорізна с. Мазурівка;
  • Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище за межами села Нестерварка;
  • Встановлення енергозберігаючих автономних установок вуличного освітлення в селах Кинашів, Мазурівка, Нестерварка;
  • Капітальний ремонт по заміні вікон в Мазурівській ЗОШ;
  • Капітальний ремонт частини приміщення Кинашівського ДНЗ;
  • Облаштування пішохідної зони по вул. Першотравнева в с. Кинашів; Встановлення енергозберігаючих автономних установок вуличного освітлення в селах Кинашів, Мазурівка, Нестерварка;
  • Встановлення світлодіодних енергоефективних пішохідних переходів в селах Кинашів, Мазурівка, Нестерварка;
  • Капітальний ремонт покрівлі приміщення Нестерварського ДНЗ;
  • Поточний ремонт Мазурівського ДНЗ;
  • Капітальний ремонт теплотраси Кинашівського ДНЗ;
  • Реконструкція приміщення Кинашівської сільської ради з метою енергозбереження;
  • Реконструкція тротуарного покриття по вул.Леонтовича с.Нестерварка.
Керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда повідомила членів виконавчого комітету про те, що в районі створено комунальну установу «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр», який працюватиме на базі приміщення Мазурівської ЗШ І – ІІІ ступенів.
Наразі зареєстровано юридичну особу, затверджено штат, обрано керівника. Освоєно кошти державної освітньої субвенції в обсязі 178138 грн. (закуплено меблі та комп’ютерне оснащення. Планом перспективного розвитку передбачено завершення поточного ремонту приміщення та облаштування меблями, дидактичними матеріалами даного закладу. Роботи проводитимуться в 2019 році.
Членами виконкому обговорено та схвалено запропоновані об’єкти а також шляхом голосування затверджено їх до реалізації на 2019, 2020, 2021 роки.