В переддень Великодня

Дата: 28.04.2016 10:50

Вкотре за ініціативи колективу управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі (начальник Мельник А.В.), активною участю студентів Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ, членів гуртка «Менеджер» (керівник Шепета С.В.) та завдяки сприянню та матеріальної підтримки районної партійної організації Аграрної партії України (голова Трач Микола Миколайович) напередодні Великодня провели благодійну акцію, з турботою про ближніх і нужденних. До мешканців геріатричного закладу с. Тиманівка привезли солодкі паски, провели благоустрій території пансіонату: покрасили фасад приміщення, ворота, лавочки, оформили клумби, посадили квіти. Мешканцям закладу та всьому обслуговуючому персоналу побажали благополуччя, добра та гарного святкового настрою.

За словами працівників установи будь – яка допомога є дуже важливою, адже прояв уваги і турботи не дають мешканцям закладу відчутим себе безпорадними, обділеними і покинутими напризволяще.