В райдержадміністрації проведена апаратна нарада

Дата: 24.11.2014 15:38

24 листопада 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Г.Роспутної, голови районної ради О.Авраменка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) Стан заборгованості із заробітної плати. Заходи щодо підвищення її рівня в сільському господарстві та на виробництві (доповідали начальник управління соціального захисту райдержадміністрації М.Богач, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Паламар, начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Л.Пастушенко); 2) Про дотримання заходів з економії енергоресурсів в організаціях та установах району (доповідали начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації В.Руденко, начальник Тульчинських електричних мереж О.Чорнописький); 3) Про стан роботи із зверненнями, що надійшли на ім’я голови райдержадміністрації від членів сімей учасників АТО та переселенців (доповідала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Т.Найда); 4) Про роботу колегії облдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 10 місяців та завдання щодо успішного завершення 2014 року» та наради щодо стану виконання завдань з переведення на альтернативні види палива котелень бюджетної сфери області, яка відбулась 21.11.2014 року (доповідав перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник).
Підвели підсумки наради голова райдержадміністрації Г.Роспутна, голова районної ради О.Авраменко.