В райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань підготовки району до ІІ Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN»

Дата: 13.04.2018 15:51

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12 березня 2018 року № 179 «Про підготовку та проведення II Міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN» голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів робочу нараду за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які входять до складу спільної з Тульчинською міською радою робочої групи.
Учасники наради доповіли про хід виконання ряду доручень, зокрема, щодо створення Леонтович Арт-кварталу згідно із концепцією та розмежуванням обов'язків мід районною та міською владами, розробки культурно-туристичних програм для відвідувачів, проведення екскурсійних програм в м. Тульчин під час проведення заходу, ревізії можливостей сервісного обслуговування глядачів та учасників фестивалю, забезпечення упорядкування міста та місць проведення заходу (прикрашення території, встановлення фестивальних знаків та інформаційних щитів тощо), поселення і харчування його учасників та електроживлення під час проведення заходу та ін.
Проведення Міжнародного фестивалю заплановане на 8 – 10 червня п.р.