В районі проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 25.07.2018 12:03

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 17 липня 2018 року № 13846/0/2 – 18/38 «Щодо відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми», Обласної комплексної програми підтримки сім'ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, затвердженої рішенням Вінницької обласної Ради 7 скликання від 26.04.2018 року № 609, 25 липня 2018 року проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участю працівників управління соціального захисту населення, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинського районного центру зайнятості, відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім'ями і дітьми міської ради Тульчинської міської ОТГ.

На засіданні, яке відбулося під головуванням заступника голови райдержадміністрації - Глізнєцова В.М., розглядалось питання проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми – 30 липня 2018 року. Під час засідання робочої групи було напрацьовано загальну концепцію проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми.
Заплановано проведення 5 групових заходів серед населення міста з метою попередження потрапляння громадян України у таку ситуацію.