В районі стартувала літня оздоровча кампанія серед дітей та молоді 2019 року
Дата: 22.05.2019 13:00
Кількість переглядів: 210
21 травня 2019 року під головуванням голови районної ради та першого заступника голови адміністрації відбулось засідання Координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей та молоді району у 2019 році. Згідно порядку денного обговорювалися такі питання:
– Організаційні заходи з підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року в районі;
–Організація роботи таборів денного перебування на базі загальноосвітніх шкіл району;
– Дотримання санітарно – гігієнічних вимог в місцях оздоровлення та відпочинку дітей;
– Про готовність ТОВ дитячого оздоровчого закладу санаторного типу ««Подільський Артек»» до відкриття оздоровчого сезону 2019 року.
На даний час в районі проживає понад 1552 дітей із числа пільгової категорії, з них: 623 – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 127 - дітей з інвалідністю, 37 - дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 218 - обдарованих та талановитих дітей, 135 - дітей учасників АТО, 10 - дітей з числа сімей переселенців.
Під час проведення літньої дитячої оздоровчої кампанії в 2019 році на території району планується фунціонування 15 закладів оздоровлення та відпочинку: 1 санаторного типу – ДОЗ ДС «Подільський Артек», 14 – таборів денного перебування на базі загальноосвтніх шкіл району.
Спільна задача органів виконавчої влади та Тульчинської міської територіальної об'єднаної громади, Шпиківської ОТГ, Кирнасівської селищної ради та сільських рад в 2019 році - 100 % оздоровлення дітей із числа пільгової категорії району.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_102525.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_102538.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_103437.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_103457.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_103953.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_105517.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_105948.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_110613.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190521_110634.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-0f82c30b93740e1779a23a29f14515af-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-3c001b0e8d7b488c955a849be4a59816-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-5f85d868188ea2ad271ebf066265c8d1-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-7bb40e242f47d4d206fa2b1e6f4a3498-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-9a14db5205ebaa6abf4073a3a2f704e4-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-35c8834dc7ccc07d47b1214becff48b8-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-bf6ebfa0f996e817a1c7fa84b75daa50-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-c569ec11fa7ab3ea4fd21edbf6946615-V.jpg)