В районі створено Центр надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

Дата: 21.01.2016 11:20

Після формування на установчій нараді 18 січня 2016 року основного складу районного Центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, 21 січня ц.р. від громадських зборів уачсників АТО на посаду керівника Центру був делегований Валентин Пелех. Цей допоміжний (дорадчий) орган створюється при Тульчинській райдержадміністрації шляхом прийняття відповідного розпорядження голови райдержадміністрації Миколи Підболячного.

Микола Підболячний взяв участь у громадських зборах і повідомив про завдання Центру, познайомив з представниками державних установ і організацій, які є його членами тощо. Всі установчі та поточні матеріали про новостворений Центр будуть розміщені на офіційному сайті райдержадміністрації.