В Тарасівці буде свій дитячий садок

Дата: 04.07.2018 08:59

Розвивається соціально-гуманітарна сфера в сільській місцевості району. При Тарасівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів завершується повний цикл ремонтних робіт по відкриттю дошкільного навчального закладу на майже 30 дітей, якого гостро потребувало село багато років.
3 липня 2018 року голова райдержадміністрації Микола Підболячний відвідав освітянські заклади села. Керівник району разом з Тарасівським сільським головою Віктором Кубиком ознайомився зі станом справ у їх підготовці до нового 2018/2019 навчального року. Зокрема, М.Підболячний цікавився практичною реалізацією в школі основних вимог до класної кімнати потенційного першого класу в рамках виконання освітянської Концепції «Нова українська школа».