В Тульчині проведено робочу зустріч щодо протидії торгівлі людьми в районі

Дата: 17.05.2017 14:55

З метою виявлення груп ризику та уразливих груп населення відповідно до національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, 17 травня 2017 року фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації було організовано проведення робочої зустрічі суб'єктів взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми в районі з ГО «Прогресивні жінки».

В зустрічі прийнятли участь представники служби у справах дітей РДА, відділу освіти РДА, Тульчинського РЦ СССДМ, районного центру зайнятості, Тульчинської ЦРЛ, Тульчинської міської ОТГ та Тульчинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

Президент неурядової громадської організації «Прогресивні жінки» Наталія Козлова презентувала дослідження стосовно локалізації і кількості груп ризику торгівлі людьми в Тульчинському районі.

Презентація дослідження спрямована на привернення уваги населення Тульчинщини, враховуючи процеси децентралізації, розширення повноважень територіальних громад та органів місцевого самоврядування, а також державних інституцій, ЗМІ до загострення проблеми торгівлі людьми в сучасних умовах; підвищення обізнаності населення району щодо ризиків, пов’язаних з нею, та щодо правил безпечної міграції; виявлення осіб, які ймовірно постраждали від торгівлі людьми; покращення доступу до допомоги, яку можуть отримати постраждалі.