В Тульчині відбулася цікава краєзнавча конференція
Дата: 14.09.2019 12:01
Кількість переглядів: 352
13 вересня 2019 року в Тульчинській районній бібліотеці відбулася краєзнавча конференція, присвячена 185-й річниці від дня народження А.Свидницького та 100-річчя з дня смерті К.Широцького. В роботі конференції взяли участь науковці, історики, краєзнавці з Вінницької та Хмельницької областей, працівники освіти і культури району, причетні до вшанування пам’яті цих наших видатних земляків.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190913_111913.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190913_112515.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190913_114528.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190913_115645.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190913_122708.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D1%8213_1.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D1%8213_4.jpg)