В Тульчині відбулися заходи в День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 16:30

20 лютого 2019 року в м. Тульчині були проведені районні заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.
В Свято-Вознесенському храмі відбулася панахида за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників та представників структурних підрозділів райдержадміністрації, вірян храму. Службу Божу відправив отець Василій.
В Тульчинському районному будинку культури заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, перший заступник Тульчинського міського голови Іван Костюк, інші представники місцевого самоврядування, громадських формувань, трудових колективів міста, державні службовці, студентська і учнівська молодь, широка громадськість переглянули тематичну концертну програму «Палкі провісники свободи». У фоє РБК працівники бібліотеки розгорнули тематичну книжкову виставку "На захисті єдиної України". Учасники зібрання хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих в АТО (ООС) захисників України.
Від РБК учасники заходів перейшли до меморіальної стели Героям Небесної Сотні та загиблим вінничанам - учасникам АТО (ООС), де відбулося покладання квітів.