В Тульчині відбулося урочисте підняття Прапора Євросоюзу

Дата: 11.05.2017 17:55

11 травня 2017 року в м. Тульчині на площі Леонтовича біля РБК була проведена церемонія урочистого підняття Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Радою Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи. В церемонії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, голова районної ради Олексій Авраменко, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, начальники управлінь, служб, відділів, секторів райдержадміністрації, районної та міської рад, делегації підприємств, установ і організацій району, представники громадськості, засобів масової інформації та ін.

Перед учасниками зібрання виступив голова районної ради О.Авраменко. Учні-кадети Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – ліцею несли почесну варту під час церемонії та забезпечили проходження урочистим маршем біля Державного Прапора України та Прапора Євросоюзу.