В Тульчині відбувся прийом громадян директором департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Заболотною Наталією Михайлівною

Дата: 30.11.2016 15:55

30.11.2016 року в м.Тульчині проводила прийом громадян директор департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Заболотна Наталя Михайлівна.
На прийомі піднімались питання головою громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Грубим В.С. щодо зв’язку хвороби із наслідками аварії на ЧАЕС та видачі відповідного посвідчення, оплати вартості квитків ліквідаторам та потерпілим 1 категорії, та питання зменшення норм споживання для пільгових категорій населення.
На дані питання надано вичерпні відповіді та надано рекомендації щодо їх вирішення.
Гр.Сауляк Ю.С. звернувся з питанням переоформлення автомобіля після смерті батька, отримав роз’яснення.
Голова громадської організації учасників АТО Харченко В. підняв питання щодо виплат до 5 травня учасникам АТО та питання судових рішень. Роз’яснений порядок виплати через органи соціального захисту.
Ставилось питання створення Фонду для учасників АТО та забезпечення житлом, учасників АТО. Надано роз’яснення згідно чинного законодавства.
В цей же день Заболотна Н.М. відвідала музей «Пам’ять Чорнобиля».