В Тульчині вшанували жертв голодоморів: акція пам’яті «Засвіти свічку!»

Дата: 24.11.2018 19:34

24 листопада 2018 року в м. Тульчині в День пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні у парку «Пам’ять» відбулися мітинг «Вогонь скорботи» з хвилиною мовчання, покладання квітів до пам’ятних знаків жертвам голодоморів та політичних репресій, панахида за жертвами голодоморів, акція пам’яті «Засвіти свічку!» за участю заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, заступника Тульчинського міського голови Алли Поваляєвої, представників державних установ і громадських організацій, православного духовенства, місцевих ЗМІ.
Перед учасниками зібрання виступили: заступник керівника апарату - завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Юрій Хмелевський, науковий працівник Тульчинського краєзнавчого музею Галина Луценко, громадський активіст Тетяна Єременко.
Жалобні заходи також відбулися в територіальних громадах району.