Вагітні жінки не залишаються без уваги

Дата: 23.11.2018 16:32

В рамках роботи спеціалізованого формування «Консультативний пункт при жіночій консультації Тульчинської ЦРЛ» Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Мисливою А.А. (фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи) та Войтенко Т.А. (завідувач ФАП), 23.11.2018 року проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із вагітними жінками с. Тарасівка. Жінкам роз’яснено відповідальність та необхідність вчасного відвідування жіночої консультації, надано перелік державних допомог, роздано пам’ятки для вагітних «Коли Ви при надії..». Особливу увагу приділено оформлення відпустки по вагітності та пологам, декретної відпустки. Також надано координати управління соціального захисту Тульчинської районної державної адміністрації для подальшого оформлення відповідних виплат.