Валерій Коровій: «Лідерські позиції, які займає область за багатьма показниками соціально-економічного розвитку серед регіонів України – результат послідовних рішень останніх років»

Дата: 29.07.2019 12:39

Сьогодні, 29 липня, під керівництвом голови ОДА Валерія Коровія відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час засідання очільник області заслухав інформацію керівників департаментів та служб області в розрізі основних напрямків життєдіяльності та розвитку регіону.

Відтак, Валерій Коровій акцентував увагу на перебігу жнивної кампанії, роботі із розчистки річок, виплаті відпускних працівникам бюджетних установ області, а також використанню освітньої субвенції на впровадження стандартів «Нової української школи».

«Вінниччина займає перше місце в Україні за цілою низкою показників соціально-економічного розвитку: за показниками роздрібного товарообороту +18%, за динамікою приросту обсягів промислового виробництва +20%, за динамікою приросту будівництва, виконаного будівельними організаціями власними силами +2,3 рази. Найнижчі інфляційні процеси в Україні, передові досягнення в сільському господарстві – ці показники є результатом послідовних рішень, що впроваджуються в області протягом кількох останніх років», –наголосив керівник регіону.

Підсумовуючи засідання, голова ОДА Валерій Коровій дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за напрямками роботи.