Важливий тренінг

Дата: 18.06.2013 09:11

13 червня 2013 року в м. Тульчині на базі районного інформаційно – навчально –методичного кабінету охорони праці за фінансової підтримки ОБСЄ в межах реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи щодо протидії торгівлі людьми у Вінницькій області» був проведений навчальний тренінг для фахівців, які працюють у сфері попередження та протидії торгівлі людьми Тульчинського та Крижопільського районів. Учасники тренінгу - представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, районного центру зайнятості, заступники навчальних закладів з виховної роботи, медичні працівники, фахівці територіального підрозділу ДМС.
Присутні активно пропрацювали весь день - тренінг пройшов пізнавально: анкетування, бесіди, робота в командах та індивідуально. Отримувати від тренерів теоретичні та практичні знання з даної тематики виявилося надзвичайно цікаво і весело. Тульчинці і гості з Крижопільського району залишилися задоволеними, отримали багато знань і позитивних емоцій.