Ветерани провели звітно-виборну конференцію

Дата: 30.10.2015 08:56

29 жовтня 2015 року в м. Тульчині відбулася звітно-виборна конференція районної ради ветеранів війни і праці, учасників якої тепло привітав голова райдержадміністрації Микола Підболячний і побажав плідної роботи. Делегати конференції розглянули наступні питання порядку денного: 1) звіт голови президії районної ради ветеранів (звітував за період з 2011 по 2015 рік голова – Казимир Жуковський); 2) звіт ревізійної комісії (зачитала Любов Котляр); 3) вибори президії та голови організації; 4) обрання делегатів на обласну конференцію.

Обговоривши звіт, делегати обрали: президію громадського об’єднання у кількості 9 осіб, головою – Казимира Жуковського, ревізійну комісію у складі 3 осіб. Водночас, К.Жуковський та Л.Котляр представлятимуть інтереси районної ради ветеранів на обласній конференції. Захід пройшов у діловій, теплій обстановці. Учасники зібрання вшанували пам’ять своїх колег, які померли протягом звітного періоду, жваво і конкретно обговорили всі наявні проблеми організації та шляхи їх вирішення.