Відбулася 8 сесія районної ради 7 скликання

Дата: 21.10.2016 15:37

20 жовтня 2016 року в м. Тульчині відбулася 8 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання за участю 25 з 34 депутатів, голови районної ради Олексія Авраменка, голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, депутатів обласної ради Дмитра Капери, Андрія Мельника і Миколи Яськова. В якості запрошених на пленарному засіданні були присутні сільські, селищні, міський голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, представники районних ЗМІ. В залі були також представники громадськості міста і району.

Депутати розглянули 20 питань порядку денного, зокрема: 1) Про роботу голови районної ради 7 скликання за звітний період; 2) Про виконання заходів районної програми «Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012 – 2016 роки»; 3) Про внесення змін до Комплексної районної програми виконання Тульчинською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Тульчинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Тульчинського району на 2015 – 2016 роки; 4) Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота на 2016 – 2020 роки»; 5) Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року; 6) Про звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України стосовно необгрунтованого підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення; 7) Про звернення до Кабінету Міністрів України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів «Держпродспожислужба» щодо реконструкції та модернізації виробничих потужностей Тульчинської філії ДП «Укрветсанзавод»; 8) Про затвердження списку присяжних Тульчинського районного суду та ін.

По завершенню сесії депутат обласної ради А.Мельник подякував всім присутнім, хто брав активну участь в організації та проведенні районних урочистостей з нагоди Дня захисника України, зокрема, за збір коштів та продуктів харчування для наших земляків, які служать в даний час у зоні проведення АТО на сході України.