Відбулася нарада робочої групи щодо механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми

Дата: 21.07.2016 08:51

В рамках заходів з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, з метою посилення механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в районі, 19 липня 2016 року за ініціативи управління соціального захисту населення райдержадміністрації було проведено нараду робочої групи щодо протидії торгівлі людьми «Виявлення, ідентифікація та надання первинної допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми». Учасниками наради стали спеціалісти управління соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представники районного центру зайнятості, Тульчинського відділення Національної поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області.

Програма зустрічі включала в себе: вивчення законодавчої бази у сфері протидії торгівлі людьми; методика виявлення постраждалих від торгівлі людьми та правила проведення опитування постраждалих від торгівлі людьми.

Під час наради було обговорено питання щодо стану виконання Інструкції зі збору та моніторингу статистичної інформації щодо осіб, які постраждали від торгівлі людьми; про стан роботи відповідальних підрозділів райдержадміністрації щодо виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми.