Відбулася позачергова сесія районної ради

Дата: 23.07.2018 12:18

20 липня 2018 року в м. Тульчині відбулася 24-а (позачергова) сесія Тульчинської районної ради 7 скликання, яку провів голова районної ради Олексій Авраменко. В роботі сесії взяли участь 21 депутат з 34-х, в т.ч. заступник голови районної ради Надія Григорьєва, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Віталій Побережник. В якості запрошених на пленарному засіданні були присутні голова райдержадміністрації Микола Підболячний, депутати обласної ради Людмила Щербаківська, Владислав Рой, Микола Яськов, голови місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, представники районних ЗМІ.
Перед початком сесії присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих на сході України. Депутати розглянули 15 питань порядку денного, які стосувалися: затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації; внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; реорганізації комунальної установи «Тульчинська центральна районна лікарня»; дострокового припинення повноважень депутата районної ради 7 скликання Харченка В.В. (згідно його письмової заяви); звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо перегляду ставок податку по платі за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, або компенсувати втрати доходів місцевих бюджетів; та ін.