Відбулася районна нарада з господарчих та інших питань

Дата: 04.03.2016 09:08

3 березня 2016 року в залі засідань адміністративного будинку Тульчинської районної ради та райдержадміністрації відбулася районна нарада з сільськими, селищними, міським головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району. В роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Микола Підболячний, голова районної ради Олексій Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник.
Учасники наради розглянули наступні питання: 1) Про підготовку та проведення благоустрою населених пунктів, прибирання та впорядкування доріг загального користування та придорожних смуг в територіальних громадах району; 2) Про стан та проблеми пасажирських перевезень в районі; 3) Про сприяння контрактній службі громадян у лавах Збройних Сил України. Зі всіх питань були надані головою райдержадміністрації відповідні протокольні доручення.