Відбулася зустріч з потерпілими на виробництві

Дата: 18.12.2015 15:00

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 17 грудня 2015 року в рамках проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів відбулася зустріч потерпілих на виробництві Тульчинського району з начальником управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області Олійником М.П., начальником Немирівського відділення Фонду Теслюком В.М., заступником Немирівського відділення Фонду Петровським С.Ю. та начальником відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бакунчиком М.І. Зустріч відбулася в приміщенні районного, інформаційного, навчально - методичного кабінету охорони праці. Начальник управління Олійник М.П. розповів про роботу управління в поточному році, перспективи подальшої роботи, особливу увагу приділив наданню медико-соціальних послуг потерпілим, а саме забезпечення санаторно-курортним лікуванням, протезуванням, засобами пересування. Практично кожен потерпілий, який прийшов на зустріч висловив своє бачення роботи Фонду і кожен висловлював вдячність працівникам Немирівського відділення Фонду за своєчасне надання послуг, за нагадування про настання терміну для заміни протезу чи коляски, повідомлення про санаторно-курортне лікування.