Відбулось засідання Координаційного комітету проекту DESPRO

Дата: 02.06.2016 16:53

2 червня 2016 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації (м. Тульчин) відбулось засідання Координаційного комітету по реалізації Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами в Тульчинському цільовому регіоні. У заході взяли участь експерти проекту DESPRO: Андрій Артов, В’ячеслав Сороковський та Дмитро Лазненко.
Засідання відбулося за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, Кинашівського сільського голови Оксани Баленко, Суворовського сільського голови Андрія Чагура, представників КП «Тульчинкомунсервіс» та інших членів координаційного комітету.
Учасники зустрічі обговорили критерії та умови приєднання нових громад до системи поводження з твердими побутовими відходами, техніко-фінансові параметри розширення існуючої системи з використанням різних сценаріїв, зокрема порядок дій.