Відбулось засідання Координаційного комітету

Дата: 24.03.2016 16:48

24 березня 2016 року в конференц – залі будинку рад та райдержадміністрації відбулось засідання Координаційного комітету по реалізації Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами в Тульчинському цільовому регіоні.

З боку DESPRO у заході взяли участь: Оксана Гарнець, Андрій Артов, В’ячеслав Сороковський, В’ячеслав Козак, Юлія Локшина. Завітали також представники Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Засідання відбулося за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, секретаря міської ради Любові Рупіної та провідного спеціаліста з питань ЖКГ Василя Бояра, Кинашівського сільського голови Оксани Баленко, секретаря Суворовської сільської ради Аліни Горбач, представника КП «Тульчинкомунсервіс» та членів координаційного комітету.

Учасниками зустрічі проведено оцінку дій у 2015 році та напрацьовано план реалізації Стратегії у 2016 році.