Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 25.09.2017 16:26

22 вересня 2017 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника проведено позачергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якого було розглянуте питання: «Про відшкодування збитків нанесених надзвичайною ситуацією, що сталася 21 вересня 2017 року внаслідок стихії (сильного шквалистого віт­ру, дощу, крупного граду) на території Крищинецької, Холодівської та Клебанської сільських рад району.»
За результатами засідання комісії з урахуванням доповідей та обговорень підготовлені рішення та доведені до виконавців.