Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника

Дата: 08.04.2019 16:56

08.04.2019 року в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського та заступника голови конкурсного комітету Миколи Шевчука проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району. Оголошення про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника попередньо було опубліковано в районній газеті «Тульчинський край» від 8 березня 2019 року №10.

Відповідно до спільного рішення членів конкурсного комітету визначено переможця по напрямку «Тульчин АС – Кирнасівка».