Відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду

Дата: 18.09.2018 15:30

18 вересня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районного оперативного штабу, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури – Миколи Шевчука, відбулося засідання оперативного штабу по підготовці до осінньо – зимового періоду та його стабільного проходження.
У засіданні взяли участь представники відділів та управлінь райдержадміністрації, а також керівники підприємств, установ та організацій району.
На порядок денний було винесено питання про виконання робіт відповідно до заходів, затверджених розпорядження голови райдержадміністрації від 16.05.2018 р №161 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років».
Присутніми було надано інформацію про проведену роботу з підготовки об’єктів до опалювального сезону 2018-2019 років, визначено перспективні завдання та розглянуто проблемні питання та шляхи їх вирішення до початку опалювального сезону.