Відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району

Дата: 11.09.2019 16:07

12 вересня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровськоговідбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району. На засіданні розглянуто скаргу жителя с.Юрківка щодо здійснення підприємницької діяльностійого односельця та питання про ліквідацію несанкціонованої (стихійної) торгівлі на вулицях м.Тульчин. Було вирішено перевірити відповідність чинному законодавству здійснення підприємницької діяльності жителя с.Юрківка та вжити заходи щодо недопущення осіб, які мали наміри здійснювати несанкціоновану (стихійну) торгівлю на вулицях м. Тульчин, заходи щодо виявлення і попередження осіб, які здійснюють несанкціоновану торгівлю та застосувати штрафні санкції відповідно до вимог чинного законодавства.