Відбувся тренінг на тему: « Я – успішна жінка »

Дата: 06.09.2019 16:32

Служба зайнятості проводить активну роботу серед безробітних жінок щодо позиції жінки на сучасному ринку праці, надання допомоги у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи. Мета цієї роботи - формування позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування; підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей.
06 вересня 2019 року в Тульчинській районній філії Вінницького ОЦЗ пройшов тренінг на тему: «Я – успішна жінка».
Провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Ференець ознайомила безробітних з роботою центру зайнятості, зокрема, про роль жінки в суспільстві. Також з учасницями тренінгу проведено ряд вправ, які мають допомогти в подальшому уникненню помилок при пошуку роботи, побудувати власну професійну кар’єру та визначити власні ділові якості. В заході взяли участь 8 жінок, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Учасниці заходу подякували спеціалістам служби зайнятості за отриману інформацію і запевнили, що почуте буде їм корисне.