Відбувся тренінг з написання проектів в рамках мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2018)»

Дата: 26.04.2018 15:22

26 квітня 2018 року в конференц-залі райдержадміністрації та районної ради відбувся семінар - тренінг з написання проектів в рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2018)» агроіндустріального холдингу МХП у партнерстві з Вінницькою облдержадміністрацією. Координатором конкурсу виступає ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна». У тренінгу взяли участь ініціативні громадяни, що бажають створити або розширити власну справу в сільській місцевості.
У ході семінару експерти спілки підприємців «Стіна» довели до відома присутніх про умови, етапи та особливості конкурсу, цілі та завдання проекту. Учасники зібрання мали можливість отримати відповіді на питання, що виникають у їхній практичній діяльності. Експерти спілки підприємців «Стіна» будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у Конкурсі.
Зустріч пройшла в форматі конструктивного діалогу та активного спілкування. Щиро дякуємо організаторам за проведений захід та бажаємо успіхів учасникам тренінгу у розробці та реалізації своїх бізнес-ідей!