Відчули запах газу? - Негайно викличте аварійну газову службу за номером 104!

Дата: 07.10.2019 10:16

В рамках місячника безпечного використання газу в побуті компанія "Вінницягаз" закликає усіх споживачів бути пильними. Якщо Ви відчули запах газу або маєте сумніви щодо справності газових приладів та обладнання, - негайно повідомте про це аварійно-диспетчерську службу компанії за номером 104.
Зокрема, зверніть увагу на комбіновані регулятори тиску, газопроводи та обладнання, що знаходяться на вулиці. Часто споживачі не зважають на запах газу, нехарактерні звуки (шум, свист, дирчання) та інші порушення в роботі обладнання газових мереж. Однак, це загрожує безпеці газопостачання та спричиняє втрати газу.
Аварійно-диспетчерська служба АТ "Вінницягаз" працює цілодобово та без вихідних. Усі виклики безкоштовні.
Бригада АДС невідкладно реагує на заявки та прибуває на місце виклику впродовж 40 хвилин.
Виявлені витоки газу локалізуються та ліквідовуються. При потребі, здійснюється заміна обладнання газових мереж.
Не ризикуйте власною безпекою та безпекою близьких!
Зателефонуйте до служби 104 «Вінницягаз».