Відкритий турнір з міні футболу серед юнаків 2006 року народження і молодше, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 13.05.2016 10:05

5 травня в місті Немирів відбувся турнір з міні футболу присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В змаганнях прийняли участь 4 команди: ФК «Факел» м. Липовець, ФК «Патріот-РДЮСШ 2006» м. Тульчин, ФК «Іллінці» м. Іллінці, та господарі турніру ФК «Немирів» м. Немирів. Після ігор по коловій системі місця в турнірній таблиці зайняли:
П.
Н.
П.
З-П
О.
1.
ФК «Патріот –РДЮСШ 2006»м. Тульчин
7
2.
ФК «Факел» м. Липовець
4
3.
ФК «Іллінці» м. Іллінці
3
4.
ФК «Немирів» м. Немирів
2
Таким чином наші тульчинські, юні футболісти стали переможцями турніру. Під час нагородження були відміченні та нагородженні пам’ятними призами також індивідуальні номінації.
Кращий захисник турніру – Омелянчук Дмитро (м. Тульчин). Команди призери були нагородженні кубками, дипломами та солодкими призами.
Результати ігор:
  1. Немирів – Тульчин 2:2 (Голи: Деркач Є., Рильський Д.).
  2. Тульчин – Липовець 2:1 (Голи: Вишняк І., Деркач Є.).
  3. Тульчин – Іллінці 2:0 (Голи: Вишняк І., Федоров В.).
Склад ФК «Патріот-РДЮСШ 2006» м. Тульчин: Лановий Максим, Деркач Євген, Вишняк Іван, Процепко Владислав, Фокін Ілля, Федоров Владислав, Рильський Дмитро, Омелянчук Дмитро. Тренер: Бєлік Ігор.