Відкриття виставки і Шевченківська вікторина у музеї

Дата: 17.01.2014 15:24

В рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка в Тульчинському краєзнавчому музеї (директор – С.Лукашенко) 17 січня 2014 року відбулось урочисте відкриття виставки образотворчих робіт місцевих авторів, присвячену Кобзарю та його творам. Таким чином, Президентські завдання щодо належної підготовки до ювілею Тараса Шевченка в нашому районі виконуються в різноманітних формах та охоплюють всі вікові групи населення.
В даному випадку глядачами були учні Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. № 1, як активісти клубу «Юний краєзнавець», представники райдержадміністрації, районної газети і літоб’єднання «Оберіг». Працівники музею надали присутнім цікаву краєзнавчу інформацію щодо перебування Кобзаря на Поділлі, провели з дітьми вікторину на знання біографії видатного українця. Учасники зібрання ознайомилися з поетичними творами місцевих авторів про Т.Шевченка. В дитячих очах горіла цікавість, а в приміщенні панували гомінке пожвавлення і піднесений настрій. Переможці вікторини (троє учнів) отримали безкоштовні абонементи на відвідання експозицій Тульчинського краєзнавчого музею.